درباره آقای بار

آقای بار، مرکز ثبت و جستجوی هوشمند بار و محموله

درباره آقای بار

آقای بار یک سامانه (نرم افزار , ربات , سایت )ثبت و جستجوگر بار در سراسر ایران است، آقای بار برای معرفی بار صاحبان بار به راننده های باربری از جمله : باربری بین‌المللی، برون شهری و درون شهری می باشد ، همان طور که شما راننده گرامی می دانید مشکلاتی در زمینه پیدا کردن بار وجود دارد که آقای بار برای حذف این مشکلات و کمک در رفاه و زمان شما راننده گرامی می کوشد تا بارها را به صورت تفکیک شده به شما نمایش دهد و شما برای بارهای مد نظر خود پیشنهاد حمل بدهید.

آقای بار یک انتخاب دو طرفه است ، شما صاحبان بار نیز می توانید با استفاده از آقای بار، بار خود را به راننده دلخواه خود بسپارید و از تمام روند باربری و حمل بار خود مطلع باشید و با خیال آسوده به آقای بار تکیه کرده و لحظات خود را با آسودگی خاطر سپری کنید.

آقای بار می کوشد تا بهترین نوع خدمات رسانی را برای شما صاحبان بار و راننده های عزیز ارائه نماید ، همراه شما همواره در فکر گسترش آقای بار هستیم.

سخن آقای بار

برای اولین بار در ایران بدون واسطه با جستجوی آنلاین بار در وقت و هزینه ی خود صرفه جویی کنید ، آقای بار شـما را بدون دغدغه زمانی برای کسـب درآمد همراهی می کند.

چرا آقای بار

با نصب نرم افزار موبایل آقای بار در هر لحظه و هر کجا بدون معطلی بارهای ثبت شده را جستجو و رزرو کنید ،با آقای بار با خیال راحت و آسوده رفت و برگشت خود را بدون انتظار تضمین کنید.

مدیران آقای بار

غلامرضا خیری
غلامرضا خیری

مدیرعامل و مالک برند

آقای بار، تنهت یک جستجوگر و ثبت بار نیست شما می توانید با اسـتفاده از آقای بار بدون معطلی و انتظار بار برگشتی خود را نیز تضمین کنید، با آقای بار با حذف واسـطه ها در سایر هزینه های خود صرفه جویی کنید

آقای بار با هدف های بسیاری برای ثبت و جستجوی بار ایجاد شده است که شما صاحب بار عزیز می توانید بار خود را چه در شهر و برون شهری و بین المللی ثبت کنید و به توجه به نیاز خود راننده مد نظر خود را انتخاب نمایید و یا اینکه راننده در جستجو بارها به بار شما پیشنهاد قیمت حمل می دهد و شما با توجه به امتیاز های کسب شده راننده در آقای بار و یا هر چیز دیگری بار خود را بدون واسطه ی باربری به راننده بسپارید. آقای بار تنها یک موتور ثبت و جستجوی بار می باشد.